>>>
Snijeg u župi 05.02.2012>>>
Vid-snijeg 04.02.2012>>>
Snijeg 03.02.2012>>>
Veselje na prudski način>>>
Foto-arhiva
![]() |
Snijeg u Vidu 06.02.2012 | ![]() |
|
Jutros oko 3 h te poslijepodne u 13:15 h počeo je padati slab snijeg koji je ubrzo prestao te se nije formirao novi sniježni pokrivač. Cijeli dan puše umjerena bura koja stvara sniježne zapuhe i povećava osjet hladnoće, dolaskom noći bura je dodatno pojačala i sada puše 13,3 m/s što stvara osjet hladnoće od -10°C, stoga ne izlazite van bez prijeke potrebe. Tijekom dana prošetali smo kroz "gaj" gdje se može vidjeti mnoštvo slomljenih borova koji su pali pod težinom snijega i leda,ujedno i preporučujemo da se kroz "gaj" neide jer ima mnoštvo borova koji mogu pasti svaki trenutak.Kad već neće službe koje su zadužene za održavanje cesta gradonačelnik Stipe Gabrić oko 17 h s svojim traktorom čistio je ceste u Vidu-pogledajte što smo zabilježili... |