>>>
Snijeg u Vidu 02.02.2012 u 21 h>>>
Snijeg u Vidu i Prudu 02.02.2012>>>
Snijeg u Prudu 01.02.2012>>>
Foto-arhiva
Veselje na prudski način
Kako smo vas obavjestili sinoć u 18:35 h započeo je padati snijeg,za to vrijeme pruđani su uživali
uz kuhano vino i smijeh hladnoći nije bilo mjesta-pogledajte kako se veseli na prudski način !!!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |