Početna stranica>>> Udruga Radost>>> Udruga Leptirići>>> Foto arhiva

 
 

Kampanja "zajedno smo jači"

U organizaciji Hrvatskog saveza udruga za osobe s mentalnom retardacijom i Udruge Radost Ploče u subotu, 12.05.2012. godine održat će se kampanja pod nazivom "Zajedno smo jači". Događanje će započeti u prostorijama Udruge Radost Ploče , Gračka 5, Ploče gdje će se održati kreativna radionica za roditelje i osobe s intelektualnim teškoćama od 9-11 sati.Nakon toga svi sudionici će na rivi u Vidu ispred restorana Đuđa i Mate puštati balone s logom kampanje , dijeliti majice,provozati se lađom ,ručati i održati radionicu na kojoj će osobe s intelektualnim teškoćama iz Ploča i Šibenika pokazati svoje vještine u pripremanju palačinki . Sudionici kampanje su udruge iz Dalmacije (Ploča,Splita,Dubrovnika i Šibenika) dok je nositelj kampanje, Hrvatski savez udruga za osobe s mentalnom retardacijom Ovo je četvrta kampanja u jednogodišnjem projektu "Zajedno smo jači" financiranom od strane Ministarstva socijalne politike i mladih. Cilj kampanje je upoznavanje šire javnosti i podizanje društvene svijesti o pravima osoba s mentalnom retardacijom, te utjecati na sprječavanje svih oblika diskriminacije uključujući obrazovanje, zapošljavanje, slobodno vrijeme, sport, pristup novim tehnologijama, zdravstvenim i socijalnim ustanovama i svim drugim sferama života. Pozivamo sve ljude dobre volje da nam se pridruže,popričaju s našim korisnicima ,ugodno se zabave i saznaju više o njihovim potrebama,problemima i mogućnostima .

Radujemo se Vašem dolasku jer "Zajedno smo jači"

Nada Boras, predsjednica Udruge Radost Ploče

 
     
 

Copyright © 10.05.2012-Vidonjac