Početna stranica>>> sadnja vrba>>> skijanje na Blidinju>>> Foto-arhiva
Utakmica RK Prud-RK Jerkovac

Prud,01.08.2008 (Tekst i slike:Vicko Marušić)

Danas je u Prudu točnije na igralištu "pod murvama" odigrana 3.prijateljska rukometna utakmica između

RK Pruda i RK Jerkovca.Nakon dviju odigranih utakmica rezultat je 1:1.Na samom početku

današnje utakmice vidljiva je bila dominacija ekipe s Jerkovca,pa je prvo poluvrijeme završilo

14:13 za ekipu Jerkovca,u nastavku utakmice Pruđani su se "probudili" i stigli zaostatak od 2-3

gola prednosti za Jerkovac i samim time zasluženo pobijedili s rezultatom 27:25,ekipa Pruda

osvojila je i mali pehar,suci današnjeg susreta bili su Tomislav Komazin i Ivan Komšo.

Zajedničke slike 1024x768 px

Zajednička slika ekipe RK Prud Zajednička slika ekipe RK Jerkovac Zajednička slika pobjedničke ekipe RK Prud
Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje