Početna stranica>>> memorijalni turnir-1 dio>>> Foto-arhiva
11.Memorijalni turnir Ante Taslak

Danas je završen 11.memorijalni turnir Ante Taslak,naravno smijeha i dobre atmosfere nije nedostajalo.

Rasplet turnira počeo je utakmicom za 3.mjesto u kojoj su snage odmjerili Pošta i Krvavac,nakon neodlučnog

rezultata (1:1) pristupilo se izvođenju penala u kojima su uspješniji bili "Krvavčani" i samim time osigurali 3 mjesto.

U finalu se susreću dvije domaće ekipe Narona i Ptice,u prvom poluvremenu Ptice su povele s 1:0,u drugom

dijelu Narona je nadmoćnija i 2 minute prije kraja utakmice postižu pogodak i izjednačuju rezultat 1:1.U drugoj

dramatičnoj utakmici pobjednik se dobiva izvođenjem penala u kojima je uspješnija bila ekipa Narone.

Pokale pobjednicima podijelo je gradonačelnik Metkovića Stipe Gabrić.Rezultate pogledajte Ovdje

(Tekst i slike:Vicko Marušić)
Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje
Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje Kliknite za uvecanje